Bersu Ekinci ile A’dan Z’ye Sağlıklı Beslenme Sırları

16 Temmuz 2021- Bersu Ekinci0
ers7.jpg

Adını, 23 kilo verdirdiği Ece Çavuşoğlu ve sadece 5 ayda 35 kilo zayıflamasını sağladığı Simge Birben ile yaptığı çalışmalarla duyuran Bersu Ekinci’nin hazırladığı Bersu Ekinci ile A’dan Z’ye Bütünsel Beslenme Rehberi adlı elektronik kitap çıktı. Ekinci, şimdi de tecrübelerini, Bersu Ekinci ile A’dan Z’ye Sağlıklı Beslenme Sırları adlı elektronik kitabı aracılığıyla daha sağlıklı beslenip kilo vermeyi ve daha kaliteli bir hayat sürmeyi amaçlayan çok sayıda kişiyle paylaşıyor.

Bersu Ekinci ile A’dan Z’ye Sağlıklı Beslenme Sırları

Kilo vermek ya da daha sağlıklı bir hayat için beslenme yönteminizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Peki ya sağlıklı besin kombinasyonları yapmayı biliyor musunuz? Hangi yiyeceği hangi yiyecekle birlikte tüketirseniz rahatça kilo verebilirsiniz? Tükettiğiniz yiyecekleri nasıl ölçmeniz gerekiyor? Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası Bersu Ekinci ile A’dan Z’ye Sağlıklı Beslenme Sırları adlı kitapta yer alıyor.

Bersu Ekinci ile A’dan Z’ye Sağlıklı Beslenme Sırları: Bayram önceki detoks

Bersu Ekinci’nin bir de “Bayram Hediyesi” var, sağlıklı beslenmeyi hedefleyen okurlarına. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, bir haftalık detoks programıyla, iki ile beş kilo vermenin sırlarını da paylaşıyor deneyimli Bütünsel Beslenme Danışmanı Ekinci.

Temiz ve sağlıklı beslenmek isteyenlerin, hayatlarının her döneminde bir başucu kitabı olarak değerlendirebileceği Bersu Ekinci ile A’dan Z’ye Sağlıklı Beslenme Sırları bu konuda kafalarda oluşan sorulara da yanıt veriyor.

Verilen kiloları geri almamak için ne yapmak gerekir?

Kilo vermek ve sonra bunu uzun süre korumak, birçok kişi için aşılması zor bir engel oluşturuyor. Genellikle kısa sürede, onlarca kilo kaybı vaad eden diyetler, yolun bir noktasına kadar yardımcı olabiliyor. Kilolar veriliyor ama bu kilo kaybı sağlıklı bir zemine oturmadığı için bir süre sonra verilen kilolar katlanarak geri alınıyor.

İşte Bersu Ekinci’nin hazırladığı Bersu Ekinci ile A’dan Z’ye Sağlıklı Beslenme Sırları adlı e-kitap sağlıklı kilo verme  ve sonrasında da bunu koruma konusunda etkili bir yol gösterici.

Kilo vermeye yardımcı yoga pozları

Bersu Ekinci, kitabında kilo vermek ya da kilosunu korumak isteyenlere yardımcı olabilecek başka ayrıntılara da yer veriyor. Özellikle kadınların büyük mücadele verdiği göbek ve basen bölgesindeki yağları eritmeye yardımcı temel yoga egzersizeri, sağlığa zararlı hiçbir malzeme içirmeyen yemek tarifleri de kitapçığın okuruna sunduğu özel içerik arasında yer alıyor.

Bütünsel Beslenme Danışmanı ve Sağlıklı Yaşam Eğitmeni Bersu Ekinci’nin imzasını taşıyan bu rehber sayesinde Bütünsel Beslenme’nin A’da Z’ye tüm inceliklerini, ve sağlıklı beslenmeyi yeniden öğreneceksiniz.

Kitap ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.bersuekinci.com adresinden ulaşıp satın almak için gereken adımları takip edebilirsiniz.


Cevap Yazın

e-Posta adresiniz görünmeyecektir. (*) lı alanlar zorunludur.