düz karın arşivleri - BERSU EKİNCİ

slim-woman-in-bikini-lying-on-deckchair-3771817-2.jpg

22 Mayıs 2020- Bersu Ekinci0

Kim istemez ki dümdüz bir karna sahip olmayı. Göbek yağlarını eritip kaslı ve düz bir karna sahip olmak birçok kişinin en büyük hayali. Peki göbek yağları nasıl eritilir? Düz bir karna sahip olmak için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? İlk anda zor gibi görünse de düz bir karın öyle uzak bir hayal değil. Belli bir disiplin içinde, bazı beslenme kurallarına dikkat ederek göbek yağlarını eritmek ve düz bir karın sahibi olmak mümkün. O zaman gelin bir bakalım düz bir karna sahip olmak için dikkat edilmesi gerekenler neler?


ana.jpg

5 Eylül 2018- Bersu Ekinci0

Konu sağlıklı kilo verme ya da kilo koruma olunca bütün adımlar hep aynı yere çıkıyor, değil mi? Bir yanda dümdüz bir karın hayali, diğer yanda bir türlü gitmek bilmeyen inatçı göbek yağları. Her ne kadar biraz uğraştırsa, emek ve sabır istese de düz bir karın hayal değil, inatçı göbek yağlarını eritmek de. Şimdi size düz bir karna sahip olmak için tüketmeniz gereken dört meyve hakkında bazı ipuçları vereceğim. Bu meyvelerin ortak özelliği ödem attırıcı olmaları. Bunun yanı sıra sindirim sisteminin düzenli çalışmasına da yardımcı oluyor bu meyveler. Kan şekerini düzenlemek ve açlık krizlerini önlemek de cabası. Gelin bakalım düz bir karna sahip olmak için tüketmeniz gereken dört meyve hangileri ve bu meyveleri nasıl tüketmek gerekir.


1-4.jpg

9 Ağustos 2018- Bersu Ekinci0

Son dönemde çok sayıda insanın ortak bir sorunla mücadele ettiğine tanık oluyorum. Herkes birbirine ” göbek yağları nasıl eritilir ” diye soruyor. Düzenli beslenme ve egzersiz gerektiren bir konu aslında göbek yağlarını eritmek. Hatta bazen bundan daha fazlası da gerekebilir. Bugün size göbek yağları nasıl eritilir sorusuna cevap olabilecek basit bir önerim olacak. Sadece göbek yağlarını eritmek için değil aynı zamanda fazla kilolardan kurtulma konusunda da yardımcı olabilecek bir öneri bu. Üstelik genel sağlığınız için de yararlı. İşte göbek yağları nasıl eritilir konusunda gerçekten de kolay ve faydalı bir öneri.