WeCreativez WhatsApp Support
Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen E-Posta adresinizi ve Cep Telefonunuzu bırakmayı unutmayın!
Merhaba

metabolizma hızlandırma arşivleri - BERSU EKİNCİ

ESY-038872286-1.jpg

8 Mayıs 2019- Bersu Ekinci0

O incecik kıyafetler giyilip dışarı çıkılacak, hatta plajlarda vakit geçirilecek yaz günlerine çok az zaman kaldı. Ben de bu arada size fazla kilolarınızdan daha kısa sürede kurtulmanıza faydası olacak öneriler sunmaya devam edeceğim. Amacım sizi bir anda gerçekleşecek mucizelere inandırmak değil, ama fazla kilolardan kurtulmanın, en azından bu amaç uğruna adım atmanın imkansız olmadığını göstermek. Bugün fazla kilolara veda: Metabolizma hızlandıran smoothie başlığıyla bir tarif hazırladım sizin için. Yapımı kolay, sağlıklı, besleyici ve en önemlisi yaza sayılı bir zaman kala fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak. Sağlıklı bir beslenme ve aktif bir hayat tarzıyla birleşince metabolizmanızı hızlandırıp fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olacak. Fazla kilolara veda: Metabolizma hızlandıran smoothie konusuna ve bu ilginç tarife fazla vakit kaybetmeden başlayalım isterseniz.


ESY-023741420-1.jpg

8 Şubat 2019- Bersu Ekinci0

Gelin bugün sizinle biraz mutfağa girelim. Hem metabolizma hızlandırarak, hem uzun süre tok tutarak kilo vermek isteyenlere yardımcı olan bir somon balığı pişirelim. Üstelik bu somon balığı tarifi sadece yarım saatte sofranızı süslemeye hazır hale gelecek. İçinde, sağlıklı yağlar açısından son derece zengin olan somon balığının yanı sıra birbirinden sağlıklı sebzeler de var. Haydi gelin metabolizma hızlandıran somon balığı tarifi konusuna bir bakalım. Birazdan anlatacağım metabolizma hızlandıran somon balığı tarifi sadece yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklarınızın sağlıklı büyümesi için de yardımı olacak.  İsterseniz akşam yemeğinde isterseniz öğle yemeğinde tüketebilirsiniz bu tarifi.


WE140845-1.jpg

30 Ocak 2019- Bersu Ekinci0

Kilo vermek için atmanız gereken en önemli adımlardan birinin metabolizmayı hızlandırmak olduğunu biliyorsunuz. Peki metabolizmayı hızlandırmak için hayatınızda yapabileceğiniz çok kolay değişiklikler olduğunu biliyor musunuz? Yani bir başka deyişle metabolizmayı hızlandırmanın kolay yolları var. Belki de ilk anda aklınıza gelmeyen ayrıntılarda gizli bu yollar da. Gelin metabolizmayı hızlandırmanın kolay yolları neler bir bakalım.


ana-2.jpg

12 Şubat 2018- Bersu Ekinci0

Düzenli beslendiğinizi, egzersiz programınızı aksatmadığınızı düşünüyorsunuz. Ama tartıya çıktığınızda sonuç hüsran! Bu da demektir ki bir yerde bir sorun var. Büyük olasılıkla metabolizmanız yavaş çalışmaya başlamıştır.  Peki metabolizma neden yavaş çalışır?  Özellikle kilo verme sürecinde sizi zorlayan metabolizma yavaşlığı neden olur? Şimdi aklınızı kurcalayan metabolizma neden yavaş çalışır? sorusunun muhtemel cevaplarına bir bakalım.