WeCreativez WhatsApp Support
Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen E-Posta adresinizi ve Cep Telefonunuzu bırakmayı unutmayın!
Merhaba

tok tutan yiyecekler arşivleri - BERSU EKİNCİ

333.jpg

12 Nisan 2019- Bersu Ekinci0

Kesinlikle şaka yapmıyorum. Yedikçe zayıflatan besinler diyerek aslında anlatmak istediğim başka bir konuya dikkatinizi çekmeye de çalışmıyorum. Yedikçe zayıflatan besinler gerçekten var.  Ayrıca bu besinleri tüketirken biraz fazla kaçırsanız bile size dönüşü de fazla kilo şeklinde olmuyor. Önemli olan bu besinleri ve doğru tüketim yöntemlerini bilmek. O zaman başlayalım yedikçe zayıflatan besinler konusunu anlatmaya.


2-4.jpg

2 Kasım 2018- Bersu Ekinci0

Öncelikle şunu belirteyim. Yumurta, yeryüzünde bulabileceğiniz en besleyici yiyeceklerden biri. Kaliteli proteinlerin yanı sıra sağlıklı yağlar, vitamin ve mineraller açısından son derece zengin. Bu yüzden yumurta zayıflatır mı, yağ yakar mı? sorularına “evet” diye yanıt verebilirim. Ayrıca kendisini “zayıflama dostu” haline getiren değerli özellikleri de var yumurtanın. Birazdan bunlardan daha ayrıntılı olarak söz edeceğim. Tek başına bu kadar faydası olan yumurtanın yanına sebzeleri de ekleyerek hem kilo verme hem de formda kalma özelliği olan yemekler de hazırlamak mümkün. Yumurta zayıflatır mı, yağ yakar mı? sorusuna olumlu yanıt verdik ya, gelin bir bakalım bu nasıl oluyor.


00.jpg

27 Mart 2018- Bersu Ekinci0

Şimdi şöyle bir düşünün… Kilo vermeye ya da verdiğiniz kilolarla bir daha asla “karşılaşmamaya” çalışırken sizi en çok ne zorluyor? Evet, tahmin ediyorum: Olmadık zamanlarda acıkmak. Aslında bu sorun çözümsüz değil. Eğer böyle beklenmedik anlarda açlık hissi sizi ele geçiriyorsa yapmanız gereken beslenme programınıza tok tutan yiyecekler eklemek. Böylece zararlı atıştırmalıklara yönelmek ya da kendinizi kaybetmiş bir şekilde bir şeyler yemek zorunda kalmazsınız. Peki neler bu tok tutan yiyecekler. Hepsini sırayla anlatacağım.