WeCreativez WhatsApp Support
Cep telefon numaranızı yazarak sohbete başlayın lütfen.
Nasıl yardımcı olabiliriz?

yeşil elma arşivleri - BERSU EKİNCİ

belly-3520191_1920-1.jpg

24 Ocak 2020- Bersu Ekinci0

Fark ettim de uzun süredir tarif vermemişim size… O zaman gelin bugün yağ yakan, kilo vermeye yardımcı, sağlıklı tarifler hafızamı yoklayarak bulduğum bir smoothie paylaşayım sizinle. Göbek yağlarını yakan yapımı kolay smoothie tarifi bu. Malum kış aylarında hareketli yaşam şansı azalıyor. Birazdan anlatacağım tarifte yer alan sebze ve meyveler hem size bol bol vitamin sağlarken hem de göbek yağlarını eritmeye yardımcı olacak. O zaman ne bekliyoruz, hemen başlayalım göbek yağlarını yakan yapımı kolay smoothie tarifi nasıl gerçekleştirilir bakmaya.


asil2.jpg

24 Eylül 2018- Bersu Ekinci0

İşte kritik bir soru. Yeşil elma zayıflatır mı? Bu sorunun yanıtı hem “evet” hem de “hayır”. Bunu şöyle açıklayayım: Elbette hiçbir yiyecek tek başına tüketildiğinde bir mucize yaratıp fazla kilolardan kurtulmayı sağlamaz. Ama sağlıklı beslenme programına eklenen bazı yiyecekler, daha hızlı bir şekilde kilo vermeye yardımcı olur. Yeşil elma da bunlardan biri.  Yeşil elma zayıflatır mı? sorusuna hem “evet” hem de “hayır” diye yanıt verilebilmesi de bu yüzden. Haydi gelin kilo vermek isteyenlerin oldukça merak ettiği bu konuya biraz daha yakından bakalım.


ana.jpg

5 Eylül 2018- Bersu Ekinci0

Konu sağlıklı kilo verme ya da kilo koruma olunca bütün adımlar hep aynı yere çıkıyor, değil mi? Bir yanda dümdüz bir karın hayali, diğer yanda bir türlü gitmek bilmeyen inatçı göbek yağları. Her ne kadar biraz uğraştırsa, emek ve sabır istese de düz bir karın hayal değil, inatçı göbek yağlarını eritmek de. Şimdi size düz bir karna sahip olmak için tüketmeniz gereken dört meyve hakkında bazı ipuçları vereceğim. Bu meyvelerin ortak özelliği ödem attırıcı olmaları. Bunun yanı sıra sindirim sisteminin düzenli çalışmasına da yardımcı oluyor bu meyveler. Kan şekerini düzenlemek ve açlık krizlerini önlemek de cabası. Gelin bakalım düz bir karna sahip olmak için tüketmeniz gereken dört meyve hangileri ve bu meyveleri nasıl tüketmek gerekir.