WeCreativez WhatsApp Support
Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen E-Posta adresinizi ve Cep Telefonunuzu bırakmayı unutmayın!
Merhaba

Yulaf Ezmesi arşivleri - BERSU EKİNCİ

333.jpg

12 Nisan 2019- Bersu Ekinci0

Kesinlikle şaka yapmıyorum. Yedikçe zayıflatan besinler diyerek aslında anlatmak istediğim başka bir konuya dikkatinizi çekmeye de çalışmıyorum. Yedikçe zayıflatan besinler gerçekten var.  Ayrıca bu besinleri tüketirken biraz fazla kaçırsanız bile size dönüşü de fazla kilo şeklinde olmuyor. Önemli olan bu besinleri ve doğru tüketim yöntemlerini bilmek. O zaman başlayalım yedikçe zayıflatan besinler konusunu anlatmaya.


asilana.jpg

10 Temmuz 2018- Bersu Ekinci0

Bir önceki yazıda papayanın ve papaya çekirdeğinin faydalarından söz etmiştim. Şimdi de size göbek eriten papaya smoothie’si tarifi vermek istiyorum. Sindirim sisteminizi düzenleyip bağırsaklarınızı çalıştıran bu smoothie, göbek bölgenizdeki istenmeyen fazla kiloların eritilmesine de yardımcı oluyor. İşte kısa zamanda hatırlayabileceğiniz göbek eriten papaya smoothie’si.


00.jpg

27 Mart 2018- Bersu Ekinci0

Şimdi şöyle bir düşünün… Kilo vermeye ya da verdiğiniz kilolarla bir daha asla “karşılaşmamaya” çalışırken sizi en çok ne zorluyor? Evet, tahmin ediyorum: Olmadık zamanlarda acıkmak. Aslında bu sorun çözümsüz değil. Eğer böyle beklenmedik anlarda açlık hissi sizi ele geçiriyorsa yapmanız gereken beslenme programınıza tok tutan yiyecekler eklemek. Böylece zararlı atıştırmalıklara yönelmek ya da kendinizi kaybetmiş bir şekilde bir şeyler yemek zorunda kalmazsınız. Peki neler bu tok tutan yiyecekler. Hepsini sırayla anlatacağım.