Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim?

27 Mayıs 2019- Bersu Ekinci0
anaaaaa.jpg

Gelin biz göbek yağlarını eritme konusu üzerinde biraz daha duralım. Ne de olsa önümüz yaz, hepimiz deniz kenarına koşmaya hazırız. Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusunda ipuçları vereceğim birazdan size. Eğer bütün bunlara olabildiğince dikkat ederseniz, sizi rahatsız eden göbek yağlarından kurtulup, düz bir karna sahip olma yolunda emin adımlar atabilirsiniz. Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusunda anlatmak istediklerim neler gelin bir bakalım isterseniz.


Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Sindirim sistemini dinlendirin

Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim?

Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusuna önem verdiğim bir ayrıntıyla başlamak istiyorum. Bunu “yediğinizden çok için” diye özetleyebilirim. Tabii ki bir süreliğine ve elbette  ne içtiğiniz önemli bu noktada. Meyve suları ya da asitli içecekler değil protein alabileceğiniz, sağlıklı sebze ve meyvelerle hazırlanmış smoothie’ler içmeniz gerekiyor. Özellikle de yeşil smoothie’ler. Böylece hem vitaminsiz kalmayacaksınız hem de tükettiğiniz smoothie’ler göbek yağlarını eritme konusunda size yardımcı olacak. Bu arada önemli bir ayrıntı: Yediğinizden çok smoothie içerek sindirim sisteminizin de küçük bir mola vermesine yardımcı olacaksınız.

Hem ana öğünleri hem de ara öğünleri atlamayın

Bir başka deyişle göbek yağlarından kurtulmak ve düz bir karna sahip olmak için aç kalmayın. Hem ana öğününüzü hem de ara öğünleri düzenli bir şekilde tüketin. Bu şekilde kan şekeri dengenizi koruyup kendinizi ani açlık ataklarından korumuş olursunuz. Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusunda benimseyeceğiniz en önemli ayrıntılardan biri de bu.

Göbek eritmek için akşam yemeği ne zaman yenir?

Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusuna devam ediyoruz. Eğer düz bir karna sahip olmak, göbek yağlarını eritmek istiyorsanız akşam yemeğini yediğiniz saat konusunda da kendinizi disipline sokmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Yatmadan hemen önce özellikle de abur cubur tüketmeyin. Akşam yemeğinizi de yatağa gitmeden en az üç saat önce yemeye çalışın.

Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? Uyuyun!

Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim?

Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusunda size “uyuyun” derken elbette bütün günü uyuyarak geçirmenizi önermiyorum. Eğer göbek yağlarını eritmek, dümdüz bir karna sahip olmak istiyorsanız yediğiniz içtiğiniz kadar uyku düzenine de dikkat etmelisiniz. Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusunun önemli ayrıntılarından biri de bu. Gece 6 ya da 8 saat arasında uyuyun. Çok geç saatlere kadar oturmayın.

Gün içinde sıvı alın

Elbette önceliğiniz su olmalı. Hem göbek yağlarını eritme hem de toksinlerden arınıp sağlığı koruma için en önemli nokta bu. Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusunda size gün içinde bol bol sıvı tüketmeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Bu arada bazılarınızın bana “Peki ama yeşil çay içmek göbek yağlarını eritir mi?” diye sorduğunu da biliyorum. Evet, hem yeşil çay hem de maça çayı göbek yağlarını eritmeye yardımcı olur. Bazen ara öğünlerde şekersiz bir Türk kahvesi içmek de yağ yakma konusunda etkin yardımcılardan biri. Aralarda tüketeceğiniz su başta olmak üzere bu sıvılar vücudunuza gerekli olan hidrasyonu da sağlar.


Cevap Yazın

e-Posta adresiniz görünmeyecektir. (*) lı alanlar zorunludur.