Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri - BERSU EKİNCİ -

3 Aralık 2018- Bersu Ekinci
ESY-022410778-1.jpg

Kilo vermek için elinizden geleni yapıyorsunuz değil mi? Beslenme danışmanı sayesinde doğru beslenmeyi öğreniyorsunuz, egzersizleriniz de aksamıyor. Yani her şey yolunda. İsterseniz daha fazla yağ yakmak ve daha hızlı kilo vermek için başka bir ipucu vereyim size. Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri paylaşayım. Bunlar, çok kolay bulabileceğiniz meyve ve sebzelerle hazırlanan, suyla birlikte tüketilen tarifler. Ayrıca hepsi de çok lezzetli. Haydi başlayalım yağ yakan, zayıflatan detoks suyu tariflerine.

Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri: Limon, salatalık ve nane

Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri

İşte hazırlanması çok kolay, lezzeti de bir o kadar karşı konulmaz bir tarif. Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri konusuna limonlu, salatalıklı ve naneli suyla başlayalım.

Hazırlanışı
Salatalıkları ve limonu iyice yıkayın. Salatalıkların kabuklarını soymadan dilimleyin. Limonları da ince ince dilimleyin ve bütün bu malzemeyi bir sürahi dolusu suyun içine koyun. Üzerine de birkaç taze nane yaprağı ekleyin ve birkaç saat bekleyin. İşte yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri listesinde birinci sıradaki içeceğiniz hazır.

Elmalı ve tarçınlı detoks suyu

Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri

Size hep hazır satılan meyve sularından uzak durmanızı söylüyorum. İşte bu detoks suyunu denediğinizde o içecekler bir daha aklınıza bile gelmeyecek. Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri arasında en lezzetlilerinden birine geldi sıra.

Hazırlanışı

Elmaları iyice yıkayın ve kabuklarıyla birlikte ince ince dilimleyin. Bunu bir sürahi suyun içine koyun. Sonra da birkaç tane çubuk tarçın ekleyin. Dilerseniz bir süre buzdolabında bekletebilirsiniz. İşte yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri arasında daha önce denediğiniz hiçbir içeceğe benzemeyen, sağlıklı ve gönül rahatlığıyla tüketeceğiniz içeceğiniz hazır!

Limon ve zencefilli detoks suyu

Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri

Nasıl, bu yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri sizi de heyecanlandırdı mı? O zaman devam edelim. Şimdi sırada limon ve zencefilli detoks suyu var. Gelin onun nasıl hazırlandığına da bir bakalım.

Hazırlanışı

Yarım limonu sıkın ve bu suyu, bir sürahi dolusu suyun içine katın. Sonra da rendelediğiniz bir boğum zencefili katın. İyice karıştırın. İşte detoks suyunuz hazır! Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri arasında en kolay hazırlananlardan biri daha tüketilmeyi bekliyor. Bu arada suyun içine katacağınız zencefilin taze olmasına dikkat edin.

Armut, tarçın ve zencefilli detoks suyu

Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri

Gelelim bir başka tarife. Bunun malzemesi biraz daha fazla ama hazırlamak hiç de zor değil. İşte yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri arasında bir yenisi daha.

Hazırlanışı

Bir tane armudu dilimleyip bir sürahi dolusu suyun içine katın. Sonra birkaç çubuk tarçını da ekleyin. Bu detoks suyu biraz daha karışık bir lezzet içeriyor. Bir Instagram beğeni satın al misket limonunun suyunu sıkıp bunu da hazırladığınız karışıma ekleyin. İşte yeni bir detoks suyu daha hazır.

Yaban mersini, misket limonu ve naneli detoks suyu

Yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri

İyi gidiyoruz değil mi? Şimdi yağ yakan zayıflatan detoks suyu tarifleri arasında oldukça lezzetli bir tanesi daha var.

Hazırlanışı

Bir misket limonunu ince ince dilimleyin. Birkaç tane yaban mersiniyle birlikte bir sürahi suyun içine ekleyin. Üzerine taze nane yapraklarını da ekleyin. Detoks suyunuz hazır.