Bireysel Bütünsel Beslenme Danışmanlığı - +90 543 164 34 34

Tebrikler…

Bütünsel Beslenme ile daha sağlıklı bir hayat için ilk adımı attınız.

Bütünsel Beslenme ile öncelikle beslenme alışkanlıklarınızı değiştirirken, alışveriş tercihlerinizde bilinçleneceksiniz. Bu sayede her zaman hedeflediğiniz sağlıklı kiloya kavuşacak ve hayatınızın sonuna kadar kilonuzu nasıl kontrol altında tutabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Bütünsel Beslenme ile değişim yolculuğunuzun her adımında yanınızda olacağım.

https://bersuekinci.com/wp-content/uploads/2017/08/iletisime_gecin.png

Başlayalım mı?


Bütünsel Beslenme programına katılmaya karar verip bizden randevu aldığınızda, ilk seansı gerçekleştirmeden önce belirttiğimiz sağlık kontrollerinden geçip, gerekli kan tahlillerini yaptırıp programa dahil oluyorsunuz. Bütünsel Beslenme Programımızın ilk seansında sağlık verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi karşılıklı değerlendirerek size en uygun rehberi hazırlıyoruz.

Aynı zamanda Bütünsel Beslenme sürecinin nasıl işlediğini, hem fiziksel hem zihinsel olarak nasıl bir yolculuğa başlayacağınızı öğreniyor ve başarılı sonuçlar almak için dikkat etmeniz belki değiştirmeniz gereken kişisel alışkanlıklarınızı değerlendiriyoruz.Her hafta yüz yüze görüşerek sürecin sizin için nasıl geçtiğini değerlendiriyoruz. Gün içerisinde Whatsapp, Skype gibi iletişim programları aracılığıyla iletişim halinde kalıyoruz. Programa devam etmeniz halinde diğer aylarda da her hafta 1 defa buluşuyor, beslenme rehberinizi güncelliyoruz.

Bütünsel Beslenme programımızda önceliğimiz beslenme alışkanlıklarınızı sizi rahatsız etmeyecek şekilde düzeltmek. Bu sebeple hayatımızdaki bazı besinlerin yerlerini değiştirip, vazgeçemediğimiz alışkanlıkları nasıl yenebileceğimizi öğreniyoruz ve her seansımızda, sizin için uygun olacak besinleri içeren yeni bir bütünsel beslenme listesi ile özel tariflerinizi hazırlıyoruz.

İlk seansımızda beraber belirlediğimiz tarihteki hedeflere azminiz ve gayretinizle, sağlıklı bir şekilde ilerliyoruz.

İstemek başarmanın yarısı, kalan yarısını da beraber tamamlayalım.

Başlamak için size bir telefon kadar yakınım.Bütünsel Beslenme

Bütünsel Beslenme hayatınızın her alanına etki eden sağlıklı beslenme ve yaşam biçimidir. Bütünsel beslenme mantığını hayatınıza uyguladığınızda kendinizi aç bırakmadan, belirli yiyecek gruplarından uzaklaşmadan, tamamen vücudunuzun ihtiyaçları doğrultusunda bilinçli bir beslenme biçimi benimsemiş olursunuz.

Bütünsel Beslenme ile fazla kilolardan kurtulurken sağlıklı bir yaşama ve yeni tatlara da merhaba dersiniz. Mutfağınızda sürekli ev yemeği pişiriyor ve sağlıklı beslendiğinizi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Besinleri nasıl kombinlediğiniz, nasıl pişirdiğiniz ve ne miktarda tükettiğiniz çok önemli. Bütünsel Beslenme sürecinde sebze meyveler, karbonhidratlar ve proteinleri doğru bir şekilde kombinlemeyi öğrenecek ve geleneksel beslenme yanlışlarından uzaklaşacaksınız.

Bu sürecin her anında yanınızda olacağım.

Bütünsel beslenme ile sağlıklı yaşamın tadına birlikte varmaya ne dersiniz?


İletişime Geçin

Adres
Caferağa Mh. Sakızgülü Sk.
Haslet Apt. N:1 K:2 D:13
Moda / Kadıköy – İstanbul

Telefon
+90 543 164 34 34

e-Posta
info@bersuekinci.com
bersu@bersuekinci.com

Sosyal Medya
instagram.com/bersuekinci
fb.com/BersuEkinciileYenileKendini  DANIŞANLARIMIZIN YORUMLARI


  GAZETECİ

  Ece Çavuşoğlu

  Bütünsel beslenme Danışmanı Bersu Ekinci ile çalışmaya başladığımdan beri 3 ayda 20 kilo verdim ve kendime bile inanamıyorum.
  YOGA EĞİTMENİ

  Gonca Ertuğrul

  Zor kilo veren bir bünyeye sahip olmama rağmen 1 ayda 7 kilo verdim. Bu benim için mucize, gerçekten bir mucize.
  FİNANS SORUMLUSU

  Murat K.

  35 günde 15 kilo verdim. Bundan sonra nasıl beslenmem gerektiğini de bana öğretti.
  Sağlıklı Bir Hayatın Temel Taşı

  BÜTÜNSEL BESLENME İÇİN

  Kurumsal, Online Hizmetlerim ve Kişiye Özel Beslenme adımlarıyla da yanınızdayım.


  Kurumsal Hizmetler

  Kurumsal Bütünsel Beslenme Danışmanlığı

  Kurum olarak çalışanlarınızın sağlığına büyük önem veriyor ve daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için hep birlikte yola çıkıyorsunuz.

  Birlikte ofis düzeninde nasıl sağlıklı besleneceğinizi konuşabilir, şirket menülerinizi düzenleyebiliriz. Bütünsel Beslenme Danışmanlığı ile çalışanlarınızın sağlıklı kilosuna kavuşmasına ve potansiyellerini açığa çıkarmasına yardımcı olacağız.

  Eğer sizde çekmecede duran bisküvilerden, sabah ofiste edilen kahvaltılardan, sabah asık suratla işe gelen çelışanlardan sıkıldıysanız, hem kendiniz hem de kurumunuz için değişimin tam zamanı!

  Hazırsanız Başlayalım!


  Online Hizmetler

  Online Bütünsel Beslenme Danışmanlığı

  Sağlıklı bir hayata adım atmak için bahaneleri bir kenara bıraktınız!

  Online Bütünsel Beslenme programı ile zaman ve mekan sorununu ortadan kaldırıyoruz. Dünyanın nereseinde yaşarsanız yaşayın, ne kadar yoğun bir tempoda çalışırsanız çalışın sağlıklı bir hayata adım atmak için yalnızca 30 dakikanızı ayırabilirsiniz.

  Yüz yüze yapılan görüşmelerden hiçbir farkı bulunmayan Online Bütünsel Beslenme Programı ile dilediğiniz yerde dilediğiniz saatte seanslarımızı gerçekleştirebilir ve hedeflediğiniz sağlıklı kiloya kavuşabilirsiniz.

  Hazırsanız Başlayalım!


  Bütünsel Adımlar

  Adım Adım Bütünsel Beslenme

  Evet, daha önce birçok defa kilo vermeye çalışıp başarılı olamadığınızı, verdiğiniz kiloların iki katını çok kısa bir sürede geri aldığınızı biliyoruz.

  Bu satırları okuyanlar arasında çözümü son derce sağlıksız ve tehlikeli olan zayıflama haplarında ve şok diyetler de arayanlar olduğunu da… Şimdi bugüne kadar duyduğunuz tüm o karmaşık cümleleri unutun!

  Sona geldiğinizde kendinize
  ‘Ben eskiden o şeyleri nasıl yiyormuşum?’
  sorusunu soracak ve geçirdiğiniz değişime inanamayacaksınız. Unutmayın, attığınız her adımda yanınızdayız!

  Hazırsanız başlayalım!