Kurumsal Bütünsel Beslenme Danışmanlığı - +90 543 164 34 34

Tebrikler…

Daha sağlıklı daha kaliteli bir çalışma hayatı için hep birlikte yola çıkıyoruz.

Birlikte ofis düzeninde nasıl sağlıklı besleneceğinizi konuşabilir, şirket menülerinizi düzenleyebiliriz. Bütünsel Beslenme Danışmanlığı ile çalışanlarınızın sağlıklı kilosuna kavuşmasına ve potansiyellerini açığa çıkarmasına yardımcı olacağız.

Eğer siz de çekmecede duran bisküvilerden, sabah ofiste edilen kahvaltılardan, asık suratla işe gelen çalışanlardan sıkıldıysanız, hem kendiniz hem de kurumunuz için değişimin tam zamanı!

https://bersuekinci.com/wp-content/uploads/2017/08/iletisime_gecin.png
Kurumlara Özel
Çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin İş hayatlarında daha verimli olmaları ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için birlikte çalışalım. Kurumları ziyaret ederek çalışma şartlarına uygun beslenme seminerleri veriyor, Bütünsel Beslenme eğitimleri düzenliyoruz.
Eğitmenlere Özel
Sağlıklı beslenme ve spor yapbozun birbirini tamamlayan parçaları. Bu nedenle öğrencilerine sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan spor eğitmenlerinin yanındayız! Antrenörlerle çalışarak, spor yapan öğrencilerinin ihtiyaçlarına özel Bütünsel Beslenme Danışmanlığı veriyoruz.
Okullara Özel
Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza sağlıklı beslenme bilincini aşılamak için okullarda sunumlar yapıyor konferanslar düzenliyoruz. Sağlıklı okul yemekleri için kantinlere danışmanlık yapıyor ve yemek menüleri hazırlıyoruz.

Bütünsel Beslenme ile yalnızca bireylerin değil, kurumların da değişimine ve gelişimine ortak oluyoruz. Günümüzde birçok şirket çalışanlarının sağlığını güçlendirecek ve hayatlarını bir adım ileriye götürecek etkinliklere imza atıyor.

Çalışanların sıkça şikayet ettiği dalgınlık, unutkanlık ve halsizlik gibi problemlerin ardında düzensiz beslenme var. Genellikle ofiste yapılan sabah kahvaltısında tercih edilen çay ve peynirli poğaçayı, öğle yemeklerinde yenilen yağlı ve ağır yemekler izliyor. Akşamüstü bilgisayar başında yorulan ve acıkan bedenin ihtiyacını karşılamayan paketli atıştırmalıklar, bisküviler de cabası…

Bu tür beslenmenin sonucunda ise ofisler bilgisayar başında giderek hantallaşan ve mutsuzlaşan ve kendine vakit ayırmanın hayalini kuran çalışanlarla doluyor!

Çalışanların motivasyonunu artıracak ve kuruma bağlanmasını sağlayacak bu değişim çalışmasının içerisinde yer almak ister misiniz?

Çalışanlarınızı beslenme ve sağlık konularında bilinçlendirmek adına düzenleyeceğiniz konferanslarda konuşmacı olarak yer alabilir, şirketinizde düzenleyeceğimiz sunumlarla ofis içerisinde ve özel hayatınızda beslenme konusunda nasıl daha sağlıklı seçimler yapabileceğinizi öğretebiliriz. Şirket yemeklerinin günlük listelerini hazırlayarak, siz ve çalışanlarınız için sağlıklı menüler hazırlayabiliriz. Konferans, sunum ve etkinlik tekliflerinizi bekliyoruz.İletişime Geçin

Adres
Caferağa Mh. Sakızgülü Sk.
Haslet Apt. N:1 K:2 D:13
Moda / Kadıköy – İstanbul

Telefon
+90 543 164 34 34

e-Posta
info@bersuekinci.com
bersu@bersuekinci.com

Sosyal Medya
instagram.com/bersuekinci
fb.com/BersuEkinciileYenileKendini


İletişim Formundan Yazın


Sağlıklı Bir Hayatın Temel Taşı

BÜTÜNSEL BESLENME İÇİN

Kurumsal, Online Hizmetlerim ve Kişiye Özel Beslenme adımlarıyla da yanınızdayım.


Bireysel Hizmetler

Bireysel Bütünsel Beslenme Danışmanlığı

Bütünsel Beslenme ile daha sağlıklı bir hayata ve kendinizi yenileme yolculuğuna için ilk adımı atıyorsunuz.

Bütünsel Beslenme ile öncelikle beslenme alışkanlıklarınızı değiştirirken, alışveriş tercihlerinizde bilinçleneceksiniz. Bu sayede her zaman hedeflediğiniz sağlıklı kiloya kavuşacak ve hayatınızın sonuna kadar kilonuzu nasıl kontrol altında tutabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Sonuçlarını tahmin bile edemeyeceğiniz bir değişim macerasına hazır olun!

Bütünsel Beslenme ile değişim yolculuğunuzun her adımında yanınızda olacağım.

Hemen Başlayın!


Online Hizmetler

Online Bütünsel Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı bir hayata adım atmak için bahaneleri bir kenara bıraktınız!

Online Bütünsel Beslenme programı ile zaman ve mekan sorununu ortadan kaldırıyoruz. Dünyanın nereseinde yaşarsanız yaşayın, ne kadar yoğun bir tempoda çalışırsanız çalışın sağlıklı bir hayata adım atmak için yalnızca 30 dakikanızı ayırabilirsiniz.

Yüz yüze yapılan görüşmelerden hiçbir farkı bulunmayan Online Bütünsel Beslenme Programı ile dilediğiniz yerde dilediğiniz saatte seanslarımızı gerçekleştirebilir ve hedeflediğiniz sağlıklı kiloya kavuşabilirsiniz.

Hazırsanız Başlayalım!


Bütünsel Adımlar

Adım Adım Bütünsel Beslenme

Evet, daha önce birçok defa kilo vermeye çalışıp başarılı olamadığınızı, verdiğiniz kiloların iki katını çok kısa bir sürede geri aldığınızı biliyoruz.

Bu satırları okuyanlar arasında çözümü son derce sağlıksız ve tehlikeli olan zayıflama haplarında ve şok diyetler de arayanlar olduğunu da… Şimdi bugüne kadar duyduğunuz tüm o karmaşık cümleleri unutun!

Sona geldiğinizde kendinize ‘Ben eskiden o şeyleri nasıl yiyormuşum?’ sorusunu soracak ve geçirdiğiniz değişime inanamayacaksınız. Unutmayın, her adımda yanınızdayız!

Hazırsanız Başlayalım!