Online Bütünsel Beslenme Danışmanlığı - +90 543 164 34 34

Tebrikler…

Sağlıklı bir hayata adım atmak için bahaneleri bir kenara bıraktınız!

Online Bütünsel Beslenme programı ile zaman ve mekan sorununu ortadan kaldırıyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun, ne kadar yoğun bir tempoda çalışırsanız çalışın sağlıklı bir hayata adım atmak için yalnızca 30 dakikanızı ayırabilirsiniz.

Hazırsanız başlayalım!

https://bersuekinci.com/wp-content/uploads/2017/08/iletisime_gecin.png


İletişime Geçin

Telefon
+90 543 164 34 34

e-Posta
info@bersuekinci.com
bersu@bersuekinci.com
  Online Bütünsel Beslenme Programı zaman içerisinde danışanlarımızın talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkan bir sistem.

  Yoğunluk ya da uzaklık gibi nedenlerden ötürü ofisimizi ziyaret edemeyen danışanlarımız için düzenlediğimiz Online Bütünsel Beslenme Programı ile bahaneleri ortadan kaldırıyor ve çok başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Online Bütünsel Beslenme programının yüz yüze yapılan programdan tek farkı, teknoloji sayesinde aramızdaki uzaklığı ortadan kaldırması.

  Online Bütünsel Beslenme programımızda danışanlarımızla Facebook, WhatsApp, FaceTime, Skype gibi görüntülü konuşmaya imkan sağlayan uygulamalar aracılığıyla iletişim kuruyoruz.

  Aylık paketler şeklinde uygulanan Online Bütünsel Beslenme Programı 4 hafta sürer. Online Bütünsel Beslenme programına başlamadan önce beslenme planınızı oluşturmak için büyük önem taşıyan tahlilleri yaptırıyorsunuz. İlk seansımızda sizi daha yakından tanıyor ve tamamen size özel bir beslenme rehberi oluşturuyoruz. Sabah saat kaçta uyandığınızı, gece yatma saatinizi, ve hayatınıza dair diğer detayları öğreniyor ve programınızın çerçevelerini belirliyoruz.

  Online Bütünsel Beslenme programında Bersu Ekinci sabah uyandığınız andan itibaren gün boyu yanınızda olacak. Böylece gün içerisinde yaşayacağınız en ufak problemde bile anında müdahale edecek ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeye devam edeceksiniz.

  Hemen formu doldurun ve sağlıklı bütünsel beslenme ile sağlıklı yaşama ilk adımı atın! Dilerseniz bize iletişim numaranızı bırakın, biz sizi arayalım…


  Sağlıklı Bir Hayatın Temel Taşı

  BÜTÜNSEL BESLENME İÇİN

  Kurumsal, Online Hizmetlerim ve Kişiye Özel Beslenme adımlarıyla da yanınızdayım.


  Kurumsal Hizmetler

  Kurumsal Bütünsel Beslenme Danışmanlığı

  Kurum olarak çalışanlarınızın sağlığına büyük önem veriyor ve daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için hep birlikte yola çıkıyorsunuz.

  Birlikte ofis düzeninde nasıl sağlıklı besleneceğinizi konuşabilir, şirket menülerinizi düzenleyebiliriz. Bütünsel Beslenme Danışmanlığı ile çalışanlarınızın sağlıklı kilosuna kavuşmasına ve potansiyellerini açığa çıkarmasına yardımcı olacağız.

  Eğer sizde çekmecede duran bisküvilerden, sabah ofiste edilen kahvaltılardan, sabah asık suratla işe gelen çelışanlardan sıkıldıysanız, hem kendiniz hem de kurumunuz için değişimin tam zamanı!

  Hazırsanız Başlayalım!


  Bireysel Hizmetler

  Bireysel Bütünsel Beslenme Danışmanlığı

  Bütünsel Beslenme ile daha sağlıklı bir hayata ve kendinizi yenileme yolculuğuna için ilk adımı atıyorsunuz.

  Bütünsel Beslenme ile öncelikle beslenme alışkanlıklarınızı değiştirirken, alışveriş tercihlerinizde bilinçleneceksiniz. Bu sayede her zaman hedeflediğiniz sağlıklı kiloya kavuşacak ve hayatınızın sonuna kadar kilonuzu nasıl kontrol altında tutabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Sonuçlarını tahmin bile edemeyeceğiniz bir değişim macerasına hazır olun!

  Bütünsel Beslenme ile değişim yolculuğunuzun her adımında yanınızda olacağım.

  Hazırsanız Başlayalım!


  Bütünsel Adımlar

  Adım Adım Bütünsel Beslenme

  Evet, daha önce birçok defa kilo vermeye çalışıp başarılı olamadığınızı, verdiğiniz kiloların iki katını çok kısa bir sürede geri aldığınızı biliyoruz.

  Bu satırları okuyanlar arasında çözümü son derce sağlıksız ve tehlikeli olan zayıflama haplarında ve şok diyetler de arayanlar olduğunu da… Şimdi bugüne kadar duyduğunuz tüm o karmaşık cümleleri unutun!

  Sona geldiğinizde kendinize ‘Ben eskiden o şeyleri nasıl yiyormuşum?’ sorusunu soracak ve geçirdiğiniz değişime inanamayacaksınız. Unutmayın, her adımda yanınızdayız!

  Hazırsanız Başlayalım!