WeCreativez WhatsApp Support
Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen E-Posta adresinizi ve Cep Telefonunuzu bırakmayı unutmayın!
Merhaba

göbek eritme arşivleri - BERSU EKİNCİ

anaaaaa.jpg

27 Mayıs 2019- Bersu Ekinci0

Gelin biz göbek yağlarını eritme konusu üzerinde biraz daha duralım. Ne de olsa önümüz yaz, hepimiz deniz kenarına koşmaya hazırız. Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusunda ipuçları vereceğim birazdan size. Eğer bütün bunlara olabildiğince dikkat ederseniz, sizi rahatsız eden göbek yağlarından kurtulup, düz bir karna sahip olma yolunda emin adımlar atabilirsiniz. Göbek yağlarını eritmenin en etkili yolları: Nasıl bikini giyerim? konusunda anlatmak istediklerim neler gelin bir bakalım isterseniz.


m7-1.jpg

17 Mayıs 2019- Bersu Ekinci0

Bunu söylediysem inanın bana boşuna değil. Hazır güneş de parlamaya başlamışken düzenli egzersiz ve beslenme programınıza ekleyeceğiniz bu karışımla hem detoks yapın hem göbek yağlarından kurtulun. Hem yapımı gayet kolay hem de malzemeleri kelimenin tam anlamıyla sağlık deposu. Gelin anlatayım size hem detoks yapın hem göbek yağlarından kurtulun önerisini sunarken aklımdan geçen tarif neydi…


ANA.jpg

6 Mayıs 2019- Bersu Ekinci0

Herkes şimdiden harıl harıl yaz mevsimine hazırlanıyor. Bir yandan tatil planları bir yandan da kış boyunca alınan fazla kiloların verilmesi… Özetle artık sayılı haftalar kalan yaz mevsimi için hazırlıklar dorukta. Danışanlarımın arasında da bu tatlı heyecanı yaşayanlar var.  Ben de size bu konuda yardımı olacak, içince yağ yaktırıp göbek eriten detoks suları tarifi vermeyi düşündüm. Tabii ki sadece bunları içerek sağlıklı şekilde zayıflayamazsınız.  Ama bir yandan akılcı beslenip düzenli egzersiz yaparken bir yandan da içince yağ yaktırıp göbek eriten detoks suları tüketirseniz amaca ulaşmanız daha kolay olur.  Evet, içince yağ yaktırıp göbek eriten detoks suları… Konumuz bu. Siz de hazırsanız başlıyorum tariflere.


MAİN.jpg

3 Nisan 2019- Bersu Ekinci0

Evet! Bu önemli konu üzerinde bir kez daha duralım istiyorum. Çünkü özellikle de ilkbahar aylarında yanıtı en çok merak edilen sorulardan biri bu. Göbek yağları nasıl erir? Göbek yağlarını eritmenin yolları nelerdir? Ben de size her zaman söylediğim “su için” cümlesini biraz daha açarak anlatacağım yeri gelmişken. Evet, metabolizma hızlandırmak, kilo vermek, sağlıklı kalmak için su içmek gerekir. Ama önemli olan nokta suyu nasıl içeceğimiz. O yüzden bugün size su içerek göbek yağlarını eritmenin püf noktaları hakkında bazı ipuçları vereceğim. O zaman haydi gelin su içerek göbek yağlarını eritmenin püf noktaları konusuna biraz daha yakından bakalım.


anarrr.jpg

1 Nisan 2019- Bersu Ekinci0

Kilo verme ya da formunuzu koruma sırasında sizi en çok ne zorluyor? Büyük olasılıkla beklenmedik zamanlarda hissettiğiniz ani açlık krizleri. Belki de bu krizlere yenilip sağlıklı beslenme düzeninizi bile bozuyorsunuz. Eğer kilo verme konusunda en büyük engeliniz bu ayrıntı ise çözümü var. Ama akıllı beslenmeyi öğrenirseniz, kilo vermeye yardımcı uzun süre tok tutan besinler hakkında yeterince bilgi sahibi olursanız bu sorun çözülür. Hem de sizi çok fazla zorlamadan. Haydi gelin bakalım, kilo vermeye yardımcı uzun süre tok tutan besinler hangileri… Bu besinleri nasıl tüketmek gerekir.


anna-1.jpg

29 Mart 2019- Bersu Ekinci0

Hazır plaj mevsimine sayılı aylar kala birçok kişi için önemli olan bir konuyu masaya yatıralım istedim bu kez.  Bir türlü kolay kolay erimeyen o göbek yağlarını doğal yollarla eritmenin ipuçları konusunda birkaç ayrıntı paylaşayım sizinle. Eğer hayatınızın bir döneminde kilo vermeye çalıştıysanız büyük olasılıkla sizin de başınıza gelmiştir. Fazla kilolardan birer ikişer kurtulursunuz da o göbek yağları bir türlü gitmez. Aslına bakılırsa göbek yağlarından kurtulmak, göbek eritmek gerçekten de başlı başına bir iş. Ama kesinlikle imkansız değil. O zaman gelin bugün göbek yağlarını doğal yollarla eritmenin ipuçları neler size madde madde anlatayım.


1.jpg

11 Mart 2019- Bersu Ekinci0

Hemen sözün başında belirteyim. Bana sorarsanız, en iyisi her ikisini birlikte yürütmek. Yani sağlıklı beslenip düzenli spor yaparak fazla kilolardan kurtulup zayıflamak daha çok tercih ettiğim bir yol. Fakat, elbette vaktiniz yoksa spor yapmadan da kilo verebilirsiniz. Göbek yağlarını spor yapmadan eritmek mümkün mü? bana da sık sık yöneltilen bir soru. Eğer doğru yiyecekleri tüketirseniz göbek yağlarını eritmek mümkün. Göbek yağlarını spor yapmadan eritmek mümkün mü? sorusuna yanıt olabilecek basit bir tarif vereceğim bugün size. İçine koyacağınız sağlıklı malzemlerle hazırlayacağınız bu yiyecek, göbek yağlarını yakma konusunda size yardımcı olacak.


ANA-1.jpg

25 Ocak 2019- Bersu Ekinci0

Bu hafta sağlıklı beslenmeyle ilgili tariflere biraz ağırlık verelim istedim. Malum kış aylarındayız. Bir yandan kilo vermek ya da kilo korumak için metabolizmayı hızlandıracak, diğer yandan da bağışıklık sistemini güçlendirecek sağlıklı besinlere yönelmek gerek. Bu kez size göbek yağlarını eriten brokoli çorbası tarifi vereceğim. Üstelik bu çorbanın tek özelliği göbek yağlarını eritmeye yardımcı olması değil. Aynı zamanda içerdiği brokoli sayesinde iltihaplanmayı önleyip detoks da yapıyor. Haydi gelin bakalım besleyici değeri yüksek, göbek yağlarını eriten brokoli çorbası tarifi nasıl hazırlanıyor.


ana.jpg

31 Ekim 2018- Bersu Ekinci0

O kadar uğraşıyorsunuz ama göbeğiniz bir türlü erimiyor değil mi? Beslenme programınızı uyguluyorsunuz, düzenli egzersiz yapıyorsunuz, iyi uyuyorsunuz ama bir türlü olmuyor. Neden? Büyük olasılıkla bir yerde bir sorun var. Gelin göbek eritme konusunda en çok yapılan hatalar konusunda biraz sohbet edelim sizinle. Çünkü bazen insan gerçekten de her ayrıntıyı dikkatle yerine getirdiği halde göbek eritme konusunda yeteri kadar başarılı olamaz. Merak ediyorsunuz değil mi göbek eritme konusunda en çok yapılan hatalar neler… Anlatmaya başlıyorum. İşte o hatalar ve çözümleri.


anasay.jpg

12 Ekim 2018- Bersu Ekinci0

Evet.. Yine aynı noktaya geldik. Danışanlarımın ilk görüşmemizde bana en çok sorduğu soru bu: “Göbeğim erir mi?” Neden erimesin ki! Her ne kadar biraz sabır istese de göbek yağlarını eritmek mucize değil. Sadece sağlıklı beslenmek ve egzersiz programını aksatmamak gerekiyor. İşin sırrı büyük oranda bu “sağlıklı beslenme” kısmında. Hızlı göbek eriten yiyecekler hakkında yeterince bilgi sahibi olur ve bunları öğünlerinizde doğru bir şekilde tüketirseniz göbek yağlarını eritmek sanıldığı kadar zor değil. Bugüne kadar danışanlarımla yaşadığım tecrübeler de bu tezin doğruluğunu ortaya koydu. Kolaylık olması açısından size bu konuda bir derleme sunacağım. Hızlı göbek eriten yiyecekler neler bir bakalım şimdi.