WeCreativez WhatsApp Support
Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen E-Posta adresinizi ve Cep Telefonunuzu bırakmayı unutmayın!
Merhaba

göbek yağları arşivleri - BERSU EKİNCİ

MAİN.jpg

3 Nisan 2019- Bersu Ekinci0

Evet! Bu önemli konu üzerinde bir kez daha duralım istiyorum. Çünkü özellikle de ilkbahar aylarında yanıtı en çok merak edilen sorulardan biri bu. Göbek yağları nasıl erir? Göbek yağlarını eritmenin yolları nelerdir? Ben de size her zaman söylediğim “su için” cümlesini biraz daha açarak anlatacağım yeri gelmişken. Evet, metabolizma hızlandırmak, kilo vermek, sağlıklı kalmak için su içmek gerekir. Ama önemli olan nokta suyu nasıl içeceğimiz. O yüzden bugün size su içerek göbek yağlarını eritmenin püf noktaları hakkında bazı ipuçları vereceğim. O zaman haydi gelin su içerek göbek yağlarını eritmenin püf noktaları konusuna biraz daha yakından bakalım.


anarrr.jpg

1 Nisan 2019- Bersu Ekinci0

Kilo verme ya da formunuzu koruma sırasında sizi en çok ne zorluyor? Büyük olasılıkla beklenmedik zamanlarda hissettiğiniz ani açlık krizleri. Belki de bu krizlere yenilip sağlıklı beslenme düzeninizi bile bozuyorsunuz. Eğer kilo verme konusunda en büyük engeliniz bu ayrıntı ise çözümü var. Ama akıllı beslenmeyi öğrenirseniz, kilo vermeye yardımcı uzun süre tok tutan besinler hakkında yeterince bilgi sahibi olursanız bu sorun çözülür. Hem de sizi çok fazla zorlamadan. Haydi gelin bakalım, kilo vermeye yardımcı uzun süre tok tutan besinler hangileri… Bu besinleri nasıl tüketmek gerekir.


anna-1.jpg

29 Mart 2019- Bersu Ekinci0

Hazır plaj mevsimine sayılı aylar kala birçok kişi için önemli olan bir konuyu masaya yatıralım istedim bu kez.  Bir türlü kolay kolay erimeyen o göbek yağlarını doğal yollarla eritmenin ipuçları konusunda birkaç ayrıntı paylaşayım sizinle. Eğer hayatınızın bir döneminde kilo vermeye çalıştıysanız büyük olasılıkla sizin de başınıza gelmiştir. Fazla kilolardan birer ikişer kurtulursunuz da o göbek yağları bir türlü gitmez. Aslına bakılırsa göbek yağlarından kurtulmak, göbek eritmek gerçekten de başlı başına bir iş. Ama kesinlikle imkansız değil. O zaman gelin bugün göbek yağlarını doğal yollarla eritmenin ipuçları neler size madde madde anlatayım.


1.jpg

11 Mart 2019- Bersu Ekinci0

Hemen sözün başında belirteyim. Bana sorarsanız, en iyisi her ikisini birlikte yürütmek. Yani sağlıklı beslenip düzenli spor yaparak fazla kilolardan kurtulup zayıflamak daha çok tercih ettiğim bir yol. Fakat, elbette vaktiniz yoksa spor yapmadan da kilo verebilirsiniz. Göbek yağlarını spor yapmadan eritmek mümkün mü? bana da sık sık yöneltilen bir soru. Eğer doğru yiyecekleri tüketirseniz göbek yağlarını eritmek mümkün. Göbek yağlarını spor yapmadan eritmek mümkün mü? sorusuna yanıt olabilecek basit bir tarif vereceğim bugün size. İçine koyacağınız sağlıklı malzemlerle hazırlayacağınız bu yiyecek, göbek yağlarını yakma konusunda size yardımcı olacak.


ana-1-1.jpg

28 Ocak 2019- Bersu Ekinci0

Sizin de en büyük sorununuz bir türlü erimeyen, inatçı göbek yağları mı? O kadar kilo verdiğiniz halde bir türlü gitmeyen, “bana mısın” demeyen bu yağları eritmenin de bazı yolları var kuşkusuz. Son derece sağlıklı ve kilo vermeye yardımcı malzemeler kullanılarak yapılan inatçı göbek yağlarını eriten smoothie de bunlardan biri. Sadece 10 dakikada hazırlanan bu smoothie ile elbette sağlıklı beslenme programından da taviz vermeden göbek yağlarından kurtulabilirsiniz. İşte inatçı göbek yağlarını eriten smoothie, gerekli malzemeler ve hazırlanışı.


ANA-1.jpg

25 Ocak 2019- Bersu Ekinci0

Bu hafta sağlıklı beslenmeyle ilgili tariflere biraz ağırlık verelim istedim. Malum kış aylarındayız. Bir yandan kilo vermek ya da kilo korumak için metabolizmayı hızlandıracak, diğer yandan da bağışıklık sistemini güçlendirecek sağlıklı besinlere yönelmek gerek. Bu kez size göbek yağlarını eriten brokoli çorbası tarifi vereceğim. Üstelik bu çorbanın tek özelliği göbek yağlarını eritmeye yardımcı olması değil. Aynı zamanda içerdiği brokoli sayesinde iltihaplanmayı önleyip detoks da yapıyor. Haydi gelin bakalım besleyici değeri yüksek, göbek yağlarını eriten brokoli çorbası tarifi nasıl hazırlanıyor.


ana.jpg

5 Eylül 2018- Bersu Ekinci0

Konu sağlıklı kilo verme ya da kilo koruma olunca bütün adımlar hep aynı yere çıkıyor, değil mi? Bir yanda dümdüz bir karın hayali, diğer yanda bir türlü gitmek bilmeyen inatçı göbek yağları. Her ne kadar biraz uğraştırsa, emek ve sabır istese de düz bir karın hayal değil, inatçı göbek yağlarını eritmek de. Şimdi size düz bir karna sahip olmak için tüketmeniz gereken dört meyve hakkında bazı ipuçları vereceğim. Bu meyvelerin ortak özelliği ödem attırıcı olmaları. Bunun yanı sıra sindirim sisteminin düzenli çalışmasına da yardımcı oluyor bu meyveler. Kan şekerini düzenlemek ve açlık krizlerini önlemek de cabası. Gelin bakalım düz bir karna sahip olmak için tüketmeniz gereken dört meyve hangileri ve bu meyveleri nasıl tüketmek gerekir.


1-4.jpg

9 Ağustos 2018- Bersu Ekinci0

Son dönemde çok sayıda insanın ortak bir sorunla mücadele ettiğine tanık oluyorum. Herkes birbirine ” göbek yağları nasıl eritilir ” diye soruyor. Düzenli beslenme ve egzersiz gerektiren bir konu aslında göbek yağlarını eritmek. Hatta bazen bundan daha fazlası da gerekebilir. Bugün size göbek yağları nasıl eritilir sorusuna cevap olabilecek basit bir önerim olacak. Sadece göbek yağlarını eritmek için değil aynı zamanda fazla kilolardan kurtulma konusunda da yardımcı olabilecek bir öneri bu. Üstelik genel sağlığınız için de yararlı. İşte göbek yağları nasıl eritilir konusunda gerçekten de kolay ve faydalı bir öneri.


anasayfa-1.jpg

16 Temmuz 2018- Bersu Ekinci0

O kadar zor bir işi yani kilo vermeyi başardınız, sağlıklı bir şekilde fazla kilolardan kurtuldunuz. Ama göbek yağları yerli yerinde duruyor! Üstelik metabolizma hızlandıran yiyecekler sofranızda bol bol yer aldığı halde. Peki o zaman ne yapacaksınız? Üzülmeyin, göbek eritmenin yolları var. Eğer inatçı göbek yağları sizi üzüyorsa bunun da çaresi bulunur. Hem de göbek yağlarıyla savaşırken içinizi de ferahlatan mineral ve vitamin deposu içecekler yardımıyla. Neden mi söz ediyorum? Evet, bugün konumuz inatçı göbek yağlarını eriten içecekler. Bunların hepsi mutfağınızda, elinizin altında bulunan malzemelerle hazırlayacağınız türden. İşte inatçı göbek yağlarını eriten içecekler ve hazırlaması basit bir tarif.


1.jpg

8 Mayıs 2018- Bersu Ekinci0

Şimdi şöyle bir düşünün! Yaz mevsiminin en iştah açıcı, en lezzetli meyvesi nedir? Birçok meyve sayabiliriz, ama ilk akla gelenlerden birini ben hemen söyleyeyim: Kiraz! Kim, sıcak yaz günlerinde bir ağacın gölgesinde oturup o kıpkırmızı kirazların tadını çıkararak yemeyi sevmez ki? Bu kadar da değil ama… Kiraz deyip geçmeyin. Kirazın sağlık faydalarının yanı sıra başka güzel yanları da var. Şimdi size kiraz yiyin göbek yağlarına veda edin desem, eminim birçok kişi bu güzel meyveye daha farklı gözle bakacak. Konumuz sağlıklı beslenme ve sağlıklı kilo verme olunca neden kiraz yiyin göbek yağlarına veda edin dediğimi şimdi anlatacağım size.